Šeima muziejuje

Savaitgalinis edukacinių programų ciklas „Šeima muziejuje“

Savaitgalinis edukacinių programų ciklas „Šeima muziejuje“

Savaitgalinis edukacinių programų ciklas „Šeima muziejuje“

Savaitgalinis edukacinių programų ciklas „Šeima muziejuje“

Savaitgalinis edukacinių programų ciklas „Šeima muziejuje“

Šeimos kviečiamos į savaitgalinių edukacinių programų ciklą „Šeima muziejuje“. Jo tikslas – lengva žaidybine forma sudominti šalies istorija, krašto kultūra, tradicijomis, skatinti aktyviai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį. Edukacinės popietės vyksta Naujajame arsenale (Arsenalo g. 1), Senajame arsenale (Arsenalo g. 3) ir Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje (Bokšto g. 20/18).

Šeimas, norinčias dalyvauti, kviečiame iš anksto registruotis (spausti čia).

Dalyvių skaičius vienoje grupėje – iki 20 žmonių.

Užsiėmimų pradžia 13 val.

Bilieto kaina suaugusiajam 1 Eur, vaikams nemokamai.

Kviečiame šeimas į šias edukacines popietes:

Vasario 3 d., kovo 3 d., balandžio 7 d. Ką pasakoja Baziliskas

Vasario 3 d., kovo 3 d., balandžio 7 d. 13 val. kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Ką pasakoja Baziliskas“ Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje, Bokšto g. 20/18.

Popietės metu muziejininkai papasakos Vilnių juosusios gynybinės sienos ir jos gynybinio įtvirtinimo – bastėjos – istoriją, ikonografinė medžiaga atskleis to meto gynybos ypatumus, o eksponatai – ginkluotės specifiką. Susipažinsite su mitine būtybe Bazilisku ir legendomis apie jo gyvavimą Vilniuje. Pabaigoje šeimų lauks smagios užduotėlės tiek vaikams, tiek tėveliams. O aktyviausieji ir drąsiausieji galės prisimatuoti riterio šarvų detales.

Vasario 24 d. Lietuvos valstybės simboliai

Vasario 24 d. 13 val. kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Lietuvos valstybės simboliai“ Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Arsenalo g. 1, Vilniuje.

Popietės metu susipažinsime su Lietuvos valstybingumo simboliais, prisiminsime jų atsiradimo istoriją, diskutuosime, ką šie ženklai reiškia mums, siekiantiems suvokti save šiandieniniame pasaulyje. Jūsų laukia interaktyvi ir prasminga ekskursija, o kūrybinėse dirbtuvėse lipdysite, piešite, grafikos technika kursite valstybingumo simbolius.

Kovo 24 d. Kai pražysta Velykų eglutė

Kovo 24 d. 13 val. kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Kai pražysta Velykų eglutė“ Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Arsenalo g. 1, Vilniuje.

Velykos – pati didžiausia pavasario šventė, Lietuvoje turinti senas ir turtingas tradicijas, kurios mūsų dienomis papildomos naujais elementais. Grįžta buvusi, tačiau primiršta tradicija puošti velykinį medelį, dažnai vadinamą tiesiog Velykų eglute.

Popietės metu muziejininkai supažindins su Velykų papročiais, tradicijomis. Žinoma margučių marginimo ir įvairiausių meno dirbinių meistrė Nijolė Jurėnienė pamokys, kaip stalo puošmeną Velykų eglutę pasipuošti patiems.

Kovo 10 d. Nuo medžiotojo iki kalvio

Kovo 10 d. 13 val. kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Nuo medžiotojo iki kalvio“ Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Arsenalo g. 3, Vilniuje.

Popietės metu archeologijos ekspozicijoje susipažinsime su paslaptingu senųjų baltų simbolių ir ženklų pasauliu. Mokysimės atpažinti baltų ornamentiką, aiškinsimės jos reikšmes. Kiekvienas galės patirti kūrybos džiaugsmą darydamas papuošalą su baltų simboliais.

Balandžio 21 d. „Šventasis Jurgis – Lietuvos globėjas“

Balandžio 21 d. 13 val. kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Šventasis Jurgis – Lietuvos globėjas“.

Šv. Jurgis – šventasis kankinys, dangiškasis Lietuvos globėjas. Jurgines liaudis siejo su pavasariu, su gamtos žadinimu. Seniau sodybų ir pakelių koplytėlėse daug kur galima būdavo pamatyti išdrožtą šv. Jurgio ant žirgo skulptūrėlę. Popietės metu sužinosime šv. Jurgio legendą, susipažinsime su Jurginių papročiais ir tradicijomis. Kūrybinėse dirbtuvėse bus galima pasidaryti atviruką su šv. Jurgio atvaizdu.


vasario 3, 2018 - balandžio 21, 2018 | Naujasis arsenalas, Senasis arsenalas, Vilniaus gynybinės sienos bastėja


Kitos naujienos

Home buttonAtgal