Nuošliauža rytiniame šlaite

 
 

Lapkričio 4 d. rytą rytiniame Gedimino kalno šlaite įvyko technogeninio grunto ir velėnos sluoksnio nuošliauža. Susiformavusį velėnos gūbrį nuspręsta laikinai palikti kaip atramą, jeigu toje vietoje įvyktų pasikartojančios nuošliaužos ar nuoplovos.

Nuslinkus velėnai, atsidengė pagrindinio tako poliai, įgriuvo dalis pagrindinio tako. Šis takas jau kurį laiką lankytojams yra uždarytas, juo naudojasi tik tvarkybos darbus atliekantys darbininkai. Siekiant ir toliau užtikrinti darbų vykdymą numatytu grafiku, takas nedelsiant bus tvarkomas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad įvykusi nuošliauža yra paviršinė, nušliaužė tik supiltinis technogeninis gruntas, o pagrindiniai kalno sluoksniai nėra pažeisti.

Pavojingiausios zonos, kur šiuo metu ir vyksta nuošliaužos, jau kurį laiką yra atitvertos, tačiau, norint užtikrinti praeivių ir kalno lankytojų saugumą, nuspręsta prevenciškai imtis ir papildomų saugumo priemonių – laikinai sustabdyti eismą K. Škirpos alėjoje ir uždaryti Gedimino kalno teritoriją lankytojams.

Budintys saugos tarnybos ekipažai sudarys sąlygas K. Škirpos alėja važiuoti toje vietoje gyvenančių, dirbančių asmenų bei specialiųjų tarnybų transportui.


Visas su Gedimino kalno tvarkyba susijusias naujienas galima rasti čia.

lapkričio 4, 2017


Kitos naujienos

Home buttonAtgal