Kviečiame minėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muziejuje


Kviečiame minėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muziejuje

Kovo 11 d. Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia minėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muziejuje ir jo padaliniuose.

Visą dieną bus galima nemokamai lankyti muziejaus parodas ir ekspozicijas Naujajame arsenale, Signatarų namuose, Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje ir Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabaliuose.

10 val. Jono Basanavičiaus gimtinėje startuoja Kovo 11-ajai skirtas žygis, kurio dalyviai aplankys ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną bei muziejų. Būtina išankstinė registracija (spausti čia).

12 ir 15 val. Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje vyks edukaciniai užsiėmimai „Geltona, žalia, raudona“, skirti visai šeimai. Į trijų spalvų komandas susiskirstę vaikai su tėvelių ir gidų pagalba turės rasti ekspozicijoje paslėptus klausimus, į kuriuos atsakę sudėlios „Jaunojo lietuvio priesaiką Lietuvai“. Užsiėmimai nemokami, bet būtina išankstinė registracija (spausti čia).

11 ir 13 val. Naujajame arsenale vyks ekskursijos „Tarpukario Lietuva Vytauto Augustino fotografijose“. Ekskursijos nemokamos, bet būtina išankstinė registracija (spausti čia).

Nuo 13 iki 15 val. Naujajame arsenale vyks dokumentinių filmų apie Vasario 16-osios Akto signatarus peržiūra.


 

kovo 11, 2018


Kitos naujienos

Home buttonAtgal