Kovo 11-osios trisdešimtmečio proga Lietuvos nacionalinis muziejus dovanoja nemokamą parodos lankymą, ekskursijas ir edukacijas


Kovo 11-osios trisdešimtmečio proga Lietuvos nacionalinis muziejus dovanoja nemokamą parodos lankymą, ekskursijas ir edukacijas

Kviečiame švęsti Lietuvos Nepriklausomybės trisdešimtmetį muziejuje: muziejaus gidai kvies į ekskursijas, edukacijas ir kūrybines dirbtuves, o pavienių lankytojų lauks naujausia paroda „Nesusitaikę“. Minėdamas svarbią valstybei sukaktį muziejus dovanoja nemokamą parodos lankymą pirmas dvi savaites, o kitus padalinius kvies aplankyti už šventinę bilieto kainą. 

RENGINIŲ PROGRAMA (kovo 10 d.)

Naujasis arsenalas, Arsenalo g. 1

10–18 val. Kovo 11-osios trisdešimtmečiui skirtos parodos „Nesusitaikę“ lankymas.
13–15 val. veiks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu kiekvienas galės susikurti savą šventės simbolį – dovaną sau ir Lietuvai.
12 val. vyks teminė ekskursija „Istorijos ženklai senojoje Lietuvoje“.
14 val. vyks teminė ekskursija „Kai Lietuvos dar nebuvo…“.

Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Senasis arsenalas, Arsenalo g. 3

13 val. vyks teminė ekskursija po seniausius laikus kartu su archeologu „Atgal į praeitį“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Gedimino pilies bokštas

10–17 val. kviesime papuošti Gedimino pilies bokšto sienas Lietuvos teritorijos kontūrų atvirukais su sveikinimais Lietuvai. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Vilniaus gynybinės sienos bastėja

12 ir 16 val. vyks edukacinis žaidimas šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais „Geltona – žalia – raudona“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Signatarų namai

14 val. vyks teminė ekskursija „Susipratęs lietuvis“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Buvusi areštinė

16 val. vyks išskirtinė ekskursija „Namas nr. 14“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Jono Basanavičiaus gimtinė

11–15 val. vyks popietė, skirta Kovo 11-ajai paminėti. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Vinco Kudirkos muziejus

Kovo 9 d. 12 val. vyks renginys „Po laisvus laukus <…> O Lietuva, aš vaikštau ir gėriuos…“ (J. Aistis). Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

Gedimino pilies bokšto, Senojo arsenalo, Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, Kazio Varnelio namų-muziejaus, Signatarų namų ir Buvusios areštinės lankymo kaina šventinė – 2 eurai suaugusiesiems ir 1 euras su nuolaida. Naujojo arsenalo, Vinco Kudirkos muziejaus, Jono Basanavičiaus gimtinės ir Jono Šliūpo memorialinės sodybos lankymas nemokamas.

kovo 11, 2020


Kitos naujienos

Home buttonAtgal