Fotografijos konkursas „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“


Fotografijos konkursas „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Jono Basanavičiaus gimtinė skelbia jau tapusį tradicija fotografijos konkursą profesionalams ir mėgėjams „Viešnagė Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne“.

Praėjusiais metais buvo sulaukta 101 fotografija iš 27 dalyvių. Vertinimo komisija atrinko 13 geriausių darbų, kurie papuošė 2015 metų Jono Basanavičiaus gimtinės kalendorių.

Šiemet muziejaus lankytojai vėl yra kviečiami susitelkti bendram kūrybiniam darbui ir taip prisidėti prie Jono Basanavičiaus gimtinės ir Tautinio atgimimo ąžuolyno populiarinimo. Konkursui atsiųstose fotografijose turi atsispindėti Jono Basanavičiaus gimtoji sodyba ir Tautinio atgimimo ąžuolynas, čia vykstantys renginiai ir edukacinė veikla.
Fotografijas prašome siųsti konkurso nuostatuose nurodytu adresu iki spalio 12 dienos. Konkurso laureatai bus paskelbti ir apdovanoti lapkričio 23 d., dr. Jono Basanavičiaus gimimo dieną. Konkurso sąlygos skelbiamos patvirtintuose konkurso nuostatuose, kuriuos galima rasti ČIA.

| Jono Basanavičiaus gimtinė, Ožkabalių I k.


Kitos naujienos

Home buttonAtgal