Edukacinės popietės „Šeima muziejuje“


Edukacinės popietės „Šeima muziejuje“

Šeimos kviečiamos į savaitgalinių edukacinių programų ciklą „Šeima muziejuje“. Jo tikslas – lengva žaidybine forma sudominti šalies istorija, krašto kultūra, tradicijomis, skatinti aktyviai ir kūrybingai praleisti laisvalaikį.

Šeimas, norinčias dalyvauti, kviečiame iš anksto registruotis tel. (8 5) 2629426; el. p.: edukacija@lnm.lt

Dalyvių skaičius vienoje grupėje – iki 20 žmonių.

Užsiėmimų pradžia 13 val.

Bilieto kaina suaugusiam 1,50 Eur, vaikams nemokamai.

Kviečiame dalyvauti šiuose edukaciniuose užsiėmimuose:


Vilniaus legendos: išmonė ar tikrovė“– rugsėjo 26 d.

Visas šeimas, besidominčias šalies kultūros paveldu ir norinčias giliau pažinti paslaptingą ir legendinį Vilnių, kviečiame į edukacinę popietę „Vilniaus legendos: išmonė ar tikrovė?“. Vilnius garsėja savo legendomis, įvairiomis istorijomis ir netgi stebuklais. Su gidu keliaudami po muziejaus kiemus, klausydami pasakojimo ir atlikdami praktines užduotis, pažinsite ir atrasite kitokią – paslaptingą mūsų sostinę.

„Vėlinių papročiai“ – spalio 24 d.

Visas šeimas, besidominčias mūsų senosiomis tradicijomis, kviečiame į edukacinę popietę „Vėlinių papročiai“. Susipažinsime su Visų šventųjų ir mirusiųjų pagerbimo šventės kilme ir tradicijomis. Šio užsiėmimo metu galėsite sukurti savo unikalų grafikos kūrinį.

„Ką slepia kraitinė skrynia“ – lapkričio 14 d.

„Kalėdiniai karpiniai“ – gruodžio 12 d. ir gruodžio 19 d.

Kviečiame šeimas į edukacinę popietę „Kalėdiniai karpiniai“. Popietės metu susipažinsite su advento laikotarpio papročiais, burtais, žaidimais. Edukacinę programą šeimai ves viena iš tarptautinės parodos „Karpinių Kalėdos“ dalyvių, tautodailininkė Laimutė Fedosejeva. Visi kartu mokysitės karpinių ornamentikos, kursite ir karpysite popierinį žaisliuką eglutei, kuriuo galėsite papuošti savo namus.

gruodžio 17, 2015 | Naujasis arsenalas, Arsenalo g. 1


Kitos naujienos

Home buttonAtgal