Archeologijos popietė „Vilniaus miesto ištakos“

 
 
Gruodžio 8 d., šeštadienį, Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia į archeologijos popietę „Vilniaus miesto ištakos“. Keturias valandas truksiančiame renginyje lankytojai galės dalyvauti paskaitose ir susipažinti su archeologų demonstruojamais senaisiais amatais.

Popietėje „Vilniaus miesto ištakos“ humanitarinių mokslų daktarai Rytis Jonaitis ir Irma Kaplūnaitė skaitys pranešimą „Krikščionys senajame Vilniuje“, o archeologas Saulius Sarcevičius pristatys „Kalnų parko įdomybes“.

Popietės metu nuo 12 iki 16 val. lankytojai turės galimybę susipažinti su rūbais, odos gaminiais ir keramika. Senuosius amatus pristatysiantys specialistai žada nemažai įdomybių.

Archeologijos popietė vyks Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Arsenalo g. 3, kur yra įsikūrusi turtingiausia ir vertingiausia Lietuvos archeologijos ekspozicija, pristatanti daugiau kaip 4 tūkstančiai archeologinių radinių.

Archeologijos popietė „Vilniaus miesto ištakos“ – tai trumpa besikuriančio Vilniaus miesto istorijos apybraiža, kviečianti pažinti tuo metu klestėjusius amatus, kuriais vertėsi senieji šios vietos gyventojai, bei pažvelgti į dabartinės Lietuvos sostinės istoriją archeologų akimis.

gruodžio 8, 2018 | Senasis arsenalas, Archeologijos ekspozicija, Arsenalo g. 3


Kitos naujienos

Home buttonAtgal